Translatica naukowo-techniczny słownik angielsko-polski, polsko-angielski online

Produkt obecnie niedostępny

Translatica naukowo-techniczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski to najnowszy słownik multimedialny oferowany przez firmę pwn.pl Sp. z o.o. Opracowanie słownika poprzedzone zostało analizą niezwykle szerokich zasobów (tzw. korpusów) tekstów naukowych i technicznych, w tym tekstów dwujęzycznych (korpusów równoległych). Dzięki monitorowaniu najnowszych publikacji naukowych oraz opracowań technicznych do słownika włączono najnowszą terminologię, uwzględniono nowe znaczenia słów i wyrażeń używanych już wcześniej.

Translatica naukowo-techniczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski to obecnie najbardziej aktualny i najnowszy słownik jaki ukazał się w sprzedaży.

Słownik zawiera:

  • ok. 140 000 haseł angielsko-polskich
  • ok. 139 000 haseł polsko-angielskich
  • ok. 400 000 znaczeń przypisanych do poszczególnych dziedzin nauki i techniki

Dlaczego warto korzystać ze słownika online?

  • najnowsze i obszerne słownictwo naukowe i techniczne
  • szybkie tłumaczenie dokumentów - łatwy i szybki sposób wyszukiwania haseł i fraz w bardzo dużym zasobie słów
  • niskie koszty eksploatacji - ograniczona liczba licencji dostępu wystarczy, by wszyscy użytkownicy bez ograniczeń korzystali ze słownika

Jak korzystać ze serwisu online?

Klient otrzymuje dostęp do słowników on-line po wprowadzeniu adresu IP, co w praktyce oznacza zazwyczaj IP całej określonej sieci. Dzięki takiej formie dostępu niepotrzebna staje się dodatkowa interakcja w postaci rejestracji i logowania pojedynczych użytkowników Firmy – wszyscy z sieci mogą korzystać z dostępu do usługi w ramach tych samych praw.

Korzystanie ze słowników jest proste i intuicyjne. Okres dostępu do zasobów hasłowych słowników rozpoczyna się od momentu pierwszego skorzystania z serwisu. Po wpisaniu szukanego hasła otrzymujemy listę znalezionych wyników. Wyszukane elementy są aktywne, tzn. po kliknięciu na wybrany element uzyskujemy szersze informacje o słowie lub frazie.

Translatica naukowo-techniczny słownik angielsko-polski, polsko-angielski

Translatica naukowo-techniczny słownik angielsko-polski, polsko-angielski

online

Kontakt z konsultantem

(61) 8736 262

licencje@pwn.pl